Podróże | Hotele | Bilety
Travel Club na Facebook

Jeżeli chcesz pierwszy otrzymywać informacje o nowych ofertach i promocjach podaj swój adres e-mail i zapisz się na bezpłatną prenumeratę Newslettera.

zapisz wypisz


Wyjazdy na mecze


Będąc w stolicy Katalonii koniecznie trzeba wybrać się na mecz piłkarski. Stadion FC Barcelony – Camp Nou jest największym stadionem w Europie i jednym z największych na świecie. Uczucie, które towarzyszy wejściu na trybuny jest nie do opisania… to po prostu trzeba przeżyć, widok zapiera dech w piersiach!

 

          

 

Warto też podkreślić, że na tym obiekcie praktycznie z każdego miejsca doskonale widać, co dzieje się na murawie, a sam mecz to niezapomniany spektakl.

 

     

 

Przed meczem dobrze jest także wybrać się w okolice Camp Nou by w jednej z knajpek chłonąć atmosferę w towarzystwie miejscowych kibiców, zajadając pyszne przekąski i popijając Estrella’ę (świetne katalońskie piwo).

 

     

 

Barcelona to miasto żyjące futbolem - piłką nożną interesują się tutaj wszyscy niezależnie od wieku i płci. Cały ten klimat towarzyszący piłce nożnej jest gwarantem, że mecz FC Barcelony będzie niezapomnianym przeżyciem.

Z nami zobaczysz na żywo mecz na stadionie Camp Nou. Biuro Podróży Travel Club oferuje bilety na mecze ligi hiszpańskiej. Bilety można zakupić w pakiecie z zakwaterowaniem w hotelu w Barcelonie i z ubezpieczeniem zdrowotnym podczas pobytu za granicą.

 

LIGA HISZPAŃSKA – WSZYSTKIE MECZE FC BARCELONA NA ŻYWO!  INTERESUJE CIĘ CENA BILETU NA MECZ + HOTEL NAPISZ DO NAS NA ADRES : biuro@travel-club.com.pl     

 

Oferujemy również bilety lotnicze.

Zapraszamy! Pytania i rezerwacje : biuro@travel-club.com.pl
lub pod telefonem : +48 32 780 22 67  lub  +48 793 387 443