Podróże | Hotele | Bilety
Travel Club na Facebook

Jeżeli chcesz pierwszy otrzymywać informacje o nowych ofertach i promocjach podaj swój adres e-mail i zapisz się na bezpłatną prenumeratę Newslettera.

zapisz wypisz


Dla zmotoryzowanych


Zakwaterowanie, które najczęściej wybierają zmotoryzowani to hotele wakacyjne i tranzytowe, apartamenty oraz lubiane i korzystne cenowo campingi. Nasz Partner ADAC REISEN posiada największą, unikalną propozycję na rynku, dla zmotoryzowanych turystów.

 

Możesz spędzić wakacje w domkach campingowych w najpiękniejszych zakątkach Europy. Wytrawni campingowicze wiedzą, czym różnią się miejsca ADAC od konkurencji. Ze względu na znaną i cenioną jakość jest to najszybciej sprzedawana oferta! Obiekty campingowe oferują rozrywkę dla całej rodziny.

 

     

 

Wszystkim fanom czterech kółek (a także dwóch!) możemy zaproponować wynajem podczas urlopu: samochodów, motorów, camperów (domów na kółkach). Jeżeli masz własny pojazd, dysponujemy gotowymi trasami stworzonymi z myślą o zmotoryzowanych.

 

Campery i mobilne mieszkania są najczęściej dostępne w ofercie all inclusive (ze wszystkimi opłatami w cenie). Jest to szczególnie przydatne w zwiedzaniu USA, Kanady, Australii i Nowej Zelandii.

 

Nasz Partner DERTOUR FERIENAUTOS:

 

To marka skupiająca największe renomowane wypożyczalnie samochodów w ponad 60 krajach świata. Wspólnie wynegocjowane warunki najmu gwarantują pełne ubezpieczenie AC, OC i KR oraz dogodniejsze stacje odbioru: na lotniskach lub w biurach miejskich.

 

Jesteśmy do dyspozycji pod adresem : biuro@travel-club.com.pl
lub pod telefonem : +48 32 780 22 67  lub  +48 793 387 443